قوانین و شرایط خرید

فروشگاه «تایپورنگ» مجموعه‌ای از رنگارنگ‌ترین تایپوگرافی‌ها را در قالب پیکسل، ماگ و تخته شاسی عرضه می‌کند. این فروشگاه کاری از «شهاب سیاوش» مدیر «فروشگاه فونت سیاوش» است. مبنای اصلی طرحهای استفاده شده در «تایپورنگ»، حروف الفبای فارسی، اعداد، علائم ریاضی و همچنین ماه‌های سال در گاهشماری ایرانی و نامهای شهرهای ایران است که می‌تواند هم برای نوجوانان و جوانان جذاب باشد و هم بزرگترهای «رنگ‌دوست» را سر ذوق آورد :)

تعریف محصول:

تمام محصولات این فروشگاه که شامل پیکسل، ماگ و تخته شاسی هستند، به صورت پستی (در شهرستان) و پیک رایگان (در تهران) برای خریداران ارسال می‌شوند. 

تعهدات خریدار:

خریدار به کسی گفته می‌شود که با وارد کردن نام و نام خانوادگی و ایمیل و نشانی و کد پشتی و شمارهٔ موبایل صحیح یک یا چند محصول را از فروشگاه به صورت آنلاین و از درگاه بانک ملت خریداری می‌کند. از آنجا که محصولات سفارش داده شده پس از تراکنش موفق از طریق پست و یا پیک برای خریدار ارسال می‌شوند، وارد کردن هر گونه اطلاعات نادرست در صفحهٔ خرید (مانند نشانی و کد پستی) باعث عدم دریافت درست محصول خواهد شد. «تایپورنگ» هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات و یا سفارش نادرست قبول نمی‌کند.

تعهدات فروشنده:

فروشنده موظف است که ظرف چند روز (۴ تا ۷ روز برای تهران و ۵ تا ۱۰ روز برای شهرستان)‌ پس از دریافت تراکنش، محصول یا محصولات خریداری شده را به نشانی پستی خریدار ارسال کند. در صورت بروز هر گونه مشکل امکان تماس با فروشنده در صفحهٔ پشتیبانی وجود دارد.

روند و مراحل آماده‌سازی سفارش‌ها:

ایمیل موقعیت لحظه‌ای هر سفارش پس از انجام تراکنش بانکی برای خریدار ارسال می‌شود. این موقعیت‌ها به این ترتیب هستند:

در حال بررسی (از لحظهٔ ثبت سفارش)

در حال ارسال (پس از آماده شدن محصولات سفارش داده شده)

ارسال شده (پس از ارسال توسط پیک یا پست)

تکمیل شده (تحویل به مشتری)

چطور به این فروشگاه اعتماد کنم؟

این فروشگاه توسط «شهاب سیاوش» اداره می‌شود که سابقهٔ ادارهٔ «فروشگاه فونت سیاوش» را در سایتهای shahabsiavash.com و یا sfonts.ir داشته است و اطلاعات تماس و پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی او در اینترنت در صفحهٔ پشتیبانی موجود است. 

تمام حقوق مادی و معنوی طرحهای این فروشگاه برای طراح آن (شهاب سیاوش) محفوظ است و شما با بازدید از این سایت و صفحات آن و دیدن تصاویر و نیز خرید محصولات و یا استفاده از آنها تمام این شرایط را می‌پذیرید.